Hakkımızda

Türkiye Emlak 2012 yılından bu yana kiralık ya da satılık gayrimenkul arayan ve gayrimenkullerini satmak isteyen Emlak Ofislerine ve İnşaat Firmalarına hizmet veren Türkiye'nin sevilen ve tercih edilen emlak sitesidir.Türkiye Emlak kurumsal kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı, güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile kullanıcılarının en iyi ve en hızlı sonucu almalarını sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Türkiye Emlak'ın hedefi sürekli büyüme ve iyileştirme olmuştur.Türkiye Emlak temel amacı kurumsal olarak faaliyet gösteren emlak ofislerine kesintisiz teknik bakımdan yüksek kalitede, görsel açıdan zengin, pratik ve kolay kullanılabilen bir gayrimenkul platformu sunmaktır. Türkiye Emlak emlak arayan kullanıcılarını hedeflerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için onları aynı çatı altında biraraya getirmekte, alım ve satım işlemlerine hız kazandırmakta ve profesyonel ekibi ile çözüm odaklı müşteri hizmeti sunmaktadır. Emlak ofislerimize bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı, kurumsal kullanıcılarımızın site kullanımı ve bol ilan seçeneği ile emlak arama zahmetini en aza indirme şansı sunmaktadır.Türkiye Emlak sunduğu hizmetlerine hergün bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen dönemde ise kalitesinden devamlı revize ederek 7/24 kesintisiz hizmetine devam edecektir.

Sık Sorulan Sorular

Evet, hosting paketlerimizden yararlanmanız tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır ve belirtilen sunucu özelliklerinin karşılanması takdirde istediğiz hosting veya sunucu hizmeti sağlayan firmalar ile çalışabilirsiniz.
Yazılımın çalışması için linux tabanlı bir sunucunun Php 5.4.x, Php 5.5.x sürümlerinde ve ioncube destekli olması yeterli olacaktır.
Evet, yazılım paketleri için ödediğiniz bedel tek seferliktir.
Emlak Sistemi detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hosting paketleri detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yazılımı satın aldıktan sonra siteniz kısa sürede kurulup aktive edilecektir.
Emlak Sistemi paketlerine hosting ve domain (alan adı) dahil değildir. Bunları isterseniz çeşitli firmalardan ya da bizden temin edebilirsiniz.
Evet, eğer bir web yazılım projeniz var ise bizim ile iletişime geçmeniz halinde sizin projelerinizide geliştirebiliriz.